لیورپول الهام گرفته شده — موزه ها و گالری ها از محل مرتبط با لیورپول


با توجه به این بیتلز، لیورپول ممکن است در سراسر جهان به نوعی به عنوان یک مکان فناوری موسیقی به طور گسترده شناخته شود. به صورت سالانه، این آیتم افراد را در همه جا جذب می کند تا به دیدگاه های شناخته شده ای مانند Cavern Clb کمک کند – نقطه ای که بیتل ها در ابتدا مشاهده می شدند – و به ویژه به دلیل کتاب الکترونیکی گینس که با فایل ها مرتبط است، به این دلیل که سرمایه سرمایه گذاری زمین مرتبط با مکان. اگرچه لیورپول علاوه بر این یکی از تقریباً تمام مکان‌های الهام‌گرفته اروپا است و به ویژه در مقایسه با مکان دیگری در بریتانیای بزرگ، لیورپول خارجی، موزه‌ها و گالری‌های بیشتری از خانواده‌ها خواسته می‌شود. برای هر کسی که در حال تماشای لیورپول است و نمی‌داند از کجا باید در آن شروع کرد، طیف وسیعی از مهارت‌های تصویری نشان داده  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد می‌شود، در اینجا یک دستورالعمل سریع وجود دارد که به موزه‌ها و گالری‌های کلیدی کمک می‌کند.

شاید معروف ترین فضای زندگی مهارتی از این مکان معمولاً تیت لیورپول باشد. این گالری اولیه با سال 1988 شروع شد، علاوه بر این، همراه با تیت سنت آیوز با کورنوال، به عنوان راهی برای خانواده و ارائه کار در تیت واریته خارجی لیورپول توسعه یافت. این تیت واریته یکی از بزرگترین مخازن مهارت در بریتانیای بزرگ است، علاوه بر این که در انجام این کار از 1500 تا به امروز تخصص دارد. تا زمان راه اندازی در سال 2000 که با تیت کرنت با لیورپول مرتبط شد، به نظر می رسید تیت لیورپول مهم ترین فضای زندگی است که به مهارت فعلی در نزدیکی شما اختصاص داده شده است. در سال 2012، ویژگی‌های آن عبارتند از انجام کار توسط صنعت‌گر مشهور امروزی چارلین فون هیل، به همراه ماجرای ترنر مونه توامبلی که به‌طور قابل توجهی پیش‌بینی شده بود: تنها فرصت ممکن برای مشاهده اینکه قرار گرفتن در معرض مرتبط با انجام کار توسط JM Turner، کلود مونه علاوه بر این. به Cy Twombly در بریتانیای کبیر.

یک قرن قبل از شروع تیت لیورپول، متروپلیس این مکان را در گالری هنر واکر کشف کرد. در حال حاضر، این گالری هنر واکر معمولا جزئی از موزه‌های ملی لیورپول است، عملیاتی که از آن خواسته شده است که تنوع مهارت‌های کشور انگلیسی زبان را کاملاً دور از محل سرمایه‌گذاری تشکیل می‌دهد. همه افراد به سمت گالری هنر Walker معمولاً برای همه به همراه مدل های جذاب به خودی خود به این دلیل که “گالری ملی در شمال” نمایش داده می شود، هزینه ای ندارد. بسیار مورد توجه قرار گرفته است موثر است با تنوع آن است که معمولا این کار قبل از رافائلی، همراه با چوب های قابل توجهی به دنبال ویلیام هولمن علاوه بر دانته گابریل Rossetti.

معروف است، ACTUALITY (بنیاد در نظر گرفته شده برای مهارت علاوه بر فناوری منابع) به یک هماهنگ کننده حیاتی در ارتباط با نمایشگرهای مسافرتی تبدیل شده است. از سال 2003، ACTUALITY میزبان موزه‌ها و گالری‌هایی است که علاوه بر آثار هنری بازاریابی کاملاً جدید، در زمینه عکاسی میزبان وب تخصص دارند، علاوه بر این در فصل لیورپول، سرمایه‌های سرمایه‌گذاری اروپای غربی با شیوه زندگی مرتبط است. با 08. در جای دیگر، سادلی خانوار دارای این دسته از مهارت های جورج هولت – یک تجارت حیاتی ویکتوریایی است که دقیقاً با لیورپول واقع شده بود – و اولین مکان آن است. این گالری هنری Ceri Give، که اغلب با 08 شروع به کار کرده است، با آشکارسازی مهارت های امروزی تخصص دارد. گالری زن Lever Art علاوه بر امتداد Riv Mersey از Wirral، علاوه بر اشیاء Wedgwood، دارای دسته‌ای برجسته از مبلمان قرن هجدهم است.

لکوموتیوها را برای کمک به لیورپول برای دور شدن از مکان‌های مهم بریتانیای کبیر از جمله لیورپول، ادینبورگ و منچستر به طور معمول در طول سال آموزش دهید. با این وجود، مسافران تعطیلات علاوه بر علاقه مندان به مهارت جزایر بریتانیا، ممکن است محصولات و خدمات بیشتری را در مدیریت دوسالانه لیورپول، یک مسابقه بین المللی مهارت مدرن که در آینده احتمالاً در سال 2012 برگزار می شود، کشف کنند. این واقعیت علاوه بر نمایشگاه‌های مهارتی چشمگیر، در فهرست جذاب‌ترین نمایشگاه‌های بریتانیا قرار دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *